Żyjemy w nieustannym pośpiechu i stresie. Wymagająca praca i nadmiar obowiązków sprawiają, że nie mamy czasu na odpoczynek i relaks. Warto jednak znaleźć choć kilkanaście minut dziennie na masaż, który można wykonać w zaciszu domowym, zaopatrując się wcześniej w akcesoria do masażu.

 

Domowy masaż relaksacyjny można wykonywać różnymi technikami. Mogą to być na przykład szerokie koliste ruchy otwartych dłoni bez stosowania nacisku albo podłużne ruchy rozcierające, które świetnie rozgrzewają i rozluźniają mięśnie. Do codziennego masażu warto włączyć także domowy sprzęt do masażu, taki jak: wałeczki sensoryczne, poduszki czy piłki, których używa się do masowania niewielkich powierzchni, szczególnie rąk, stóp czy karku. Wykonując taki masaż, warto zmieniać siłę nacisku wałka, bo to doskonale poprawia krążenie krwi i likwiduje napięcie mięśniowe.

 

Maty masujące

Wśród akcesoriów do masażu na szczególną uwagę zasługuje mata masująca. To idealny produkt dla osób potrzebujących chwili relaksu i odprężenia. Masaż, który oferuje to urządzenie, skutecznie redukuje napięcie mięśniowe w okolicach kręgosłupa oraz łagodzi ból pleców. Pozwala na pokonanie codziennego stresu, co ma bardzo korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia. Mata masująca ma jeszcze inną, cenną zaletę – można z niej korzystać w dowolnym miejscu. Polecana jest osobom, które spędzają długie godziny przy biurku, bo można ją umieścić na biurowym krześle. Świetnie sprawdzi się także umieszczona na domowy fotelu. Maty masujące chwalą też kierowcy samochodów, którzy pokonują dalekie trasy.

 

Masażery do stóp

Akcesoria do masażu to także masażery do nóg. Po męczącym dniu, warto poświęcić chwilę i zadbać o zmęczone stopy. Można to zrobić, nie wychodząc z domu, chociażby w czasie oglądania ulubionego programu telewizyjnego. Masaż stóp likwiduje obrzęki, poprawiając krążenie płynów ustrojowych. Skutecznie uwalnia też od napięcia i związanego z nim zmęczenia.

 

Masażery stóp

Maty masujące

Pistolety do masażu

Wszystkie akcesoria

 

 

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook