Pierwsze fotele masujące, z którymi mieliśmy do czynienia, miały prostą konstrukcję, oferowały dwie, czasem trzy prędkości masażu wykonywanego za pomocą rolek masujących, przesuwających się wzdłuż kręgosłupa.  I choć cały mechanizm umieszczony był tylko w oparciu fotela, to i tak przynosił fajne odprężenie.

Dziś trudno porównywać urządzenia do masażu, które były piętnaście lat temu, do tych dzisiejszych. To tak jakby porównać Syrenę, kultowy samochód lat 60. XX wieku, do dzisiejszych bolidów F1.  Dzisiejsze fotele do masażu oferują niemal wszystkie klasyczne techniki masażu, takie jak: oklepywanie, ugniatanie, wałkowanie, głaskanie, a także masaż rolkowy i masaż wibrujący.  W wielu urządzeniach wbudowano opcje innych technik, takich jak chociażby masaż shiatsu, a nawet można w nich odnaleźć elementy akupresury.

Nowoczesne urządzenia posiadają też opcję podgrzewania wybranych partii mięśni oraz możliwość masażu za pomocą specjalnego systemu poduszek powietrznych. W wielu nowoczesnych fotelach masaż można wykonywać w pozycji  zero gravity, zapewniającej maksymalne odciążenie całego ciała, a w szczególności zwykle nadwyrężonego kręgosłupa.

Przy tych wszystkich możliwościach, małe, multimedialne „centra rozrywki”, które są już standardowym wyposażeniem foteli do masaż, nie robią już wrażenia. Podobnie masaż stóp, łydek, ud, czy ramion, wydają się już dziś zupełnie naturalne. By poznać wszystkie możliwości foteli i doświadczyć na własnej skórze tych dobroci, musisz po prostu poszukać możliwości skorzystania z takiego masażu, ale uwaga… szybko zapragniesz mieć taki fotel w domu.

 

Fotele masujące

Fotele masujące luksusowe

Wszystkie fotele

 

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook