Pierwsze fotele do masażu pojawiły się w latach 50. ubiegłego wieku. Od tego czasu zmieniły się nie do poznania. Prosty sprzęt do masażu przekształcony został w zaawansowane technologicznie urządzenia masujące, które nie tylko oferują wiele odmian masażu klasycznego. Posiadają wbudowaną opcję skanowania ciała i potrafią dostosować masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Fotel masujący – do domu

Jeśli zamierzasz kupić fotel do domu i będziesz z niego korzystać wraz z bliskimi, musisz zastanowić się, w jakim celu będzie on używany. Masaż może być bowiem formą relaksu i poprawiania samopoczucia, ale także może pomagać w regeneracji powysiłkowej oraz w utrzymaniu dobrej kondycji. Jeśli jednak cierpisz na jakieś schorzenia kostno-stawowe lub inne choroby, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem rodzinnym, by upewnić się, że możesz korzystać urządzenia tego typu.

Fotele do masażu różnią się znacznie od siebie. Nie każdy masaż może Ci odpowiadać. Warto poszukać możliwości wypróbowania różnych foteli, bo wówczas doskonale będziesz wiedzieć, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. Chodzi tu przede wszystkim o siłę i intensywność masażu. Bardzo ważne jest też dopasowanie fotela do wzrostu i wagi użytkownika. Fotele mają określone, dopuszczalne obciążenie i określone wymiary, zatem osoby o wyższej wadze i większym wzroście powinny wybierać większe fotele.

 

Fotel do masażu – do firmy

Jeśli fotel ma służyć celom komercyjnym lub ma być przeznaczony dla pracowników do firmowej strefy relaksu, to warto postawić na modele nieco mniej skomplikowane, oferujące podstawowe rodzaje masażu.

 

Gwarancja i serwis

Jeśli myślisz o zakupie fotela, wybierz wiarygodnego sprzedawcę, a takim właśnie jesteśmy. Odwiedź naszą siedzibę lub stoisko firmowe na licznych targach, w których bierzemy udział. Zapytaj o warunki gwarancji oraz o serwis posprzedażny. Zapewniamy dostawę i serwis z dojazdem do klienta na terenie całego kraju.

 

 

Fotele masujące

Fotele masujące luksusowe

Wszystkie fotele

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook