Fotel Floryda
Cena: 35.000 złCena promocyjna: 32.000 zł
>

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: szampański i bordowy Najbardziej profesjonalny fotel do masażu, zachwycający wyglądem, jakością, zakresem i precyzją masażu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, satysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników. Każdy detal został zaprojektowany z ogromną starannością, gwarantującą bezpieczeństwo podczas masażu, wzbudzając zachwyt wśród użytkowników i znajomych. Wiele technik masażu, funkcji dodatkowych, z nazwy jest taka, jak w innych modelach foteli, ale model Floryda jest nieporównywalny.

W modelu tym dla uzyskania niesamowitych doznań oraz maksymalnego zwiększenia efektywności masażu, w oparciu zastosowano dwie niezależne głowice masujące. Obie głowice pracują w systemie 3D.

 

System masujący 3D

Elementy trójwymiarowego mechanizmu masującego przemieszczają się aż do 8 cm w kierunku włókien mięśniowych, co umożliwia dokładniejsze ich dotarcie do każdego miejsca na naszym ciele. Siła intensywności masaży 3D możliwa jest do ustawienia w pięciu zakresach.

 

Ustawienie fotela oparciem przy ścianie

Unikatowy system wysuwania fotela, pozwala umieścić oparcie w bardzo bliskiej odległości od ściany. W chwili rozkładania fotela wysuwa on się do przodu o 28 cm, a więc aby ustawić go w najniższym położeniu, wystarczy, że będzie odsunięty od ściany tylko o 5 cm. Tradycyjne fotele do masażu muszą być odsunięte od ściany aż o 60 cm.

 

Masaż kolan

Górny element masujący nogi może zostać przesunięty w okolice kolan, a wówczas można przeprowadzić ich masaż, za pomocą zmian ciśnienia powietrza w poduszkach masujących i wyższej temperatury. Górny element podnóżka, zmienia położenie w zakresie 7 cm góra-dół, wykonując jednocześnie uciski powietrzne.

 

Masaż stóp

Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami.

Rolki pod palcami stóp posiadają gęste wypustki, które dokładnie masują czubki palców, gdzie zlokalizowane są receptory nerwowe odpowiadające za rewitalizację organizmu. Masaż w tym rejonie palców szczególnie dobrze poprawia ukrwienie skóry, a ta po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i promienna.

Rolki zlokalizowane w okolicy śródstopia, pod łukiem stopy mają na powierzchni sporo większych elementów masujących. Na stopach w tym rejonie zlokalizowane są receptory odpowiedzialne za pracę żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dwunastnicy. Masaż śródstopia poprawia pracę układu pokarmowego, zwiększa perystaltykę jelit oraz poprawia zdolność organizmu do wchłaniania witamin, mikroelementów zawartych w pożywieniu.

Masaż pięt wpływa przede wszystkim na zwiększenie produkcji hormonów odpowiedzialnych za sen, poprawia także pracę narządów płciowych. Poduszki powietrzne zlokalizowane po obu stronach stopy wywierają nacisk naprzemienny, imitują tarcie i ugniatanie, doskonale symulując masaż pod ciśnieniem. Masaż stóp można wykonać w trzech stopniach intensywności.

 

Podgrzewanie

W fotelu masującym elementy grzewcze zostały wykonane z grafenu i umieszczono je w okolicy pleców, talii i kolan. Wysokiej jakości czujniki ciepła zapewniają bezpieczeństwo i utrzymują temperaturę w przedziale 45-50oC. Niezależna regulacja ustawienia temperatury oddzielnie na plecy i oddzielnie na kolana, możliwa jest  w trzech zakresach intensywności.

Masaż z wykorzystaniem terapii ciepłem doskonale rozluźnia mięśnie, obniża napięcie i poprawia krążenie krwi.

 

Poduszki powietrzne

Fotel Floryda posiada bardzo bogaty zestaw poduszek powietrznych, aktywujących ramiona, przedramię, dłonie, plecy, biodra, pośladki, łydki oraz stopy. Poduszki mogą pracować jako całość, lub w jednym z czterech zakresów. Idealne rozwiązanie dla osób z dużą wrażliwością dotykową. Siła poduszek może być ustawiona w skali od 1 do 5 lub można całkowicie je odłączyć.

 

Obszar masażu

Masaż obejmuje aż 60% większą powierzchnię pleców, niż masaż w tradycyjnym fotelu. Przy włączeniu programu masującego, fotel wykonuje skanowanie osoby masowanej, dopasowując się do jego wzrostu oraz stanu napięcia mięśniowego.

Regularny masaż pomaga utrzymać kręgosłup w dobrej kondycji. Umożliwia jego czasowe odciążanie, dając mu możliwość autoregeneracji. Masaż z wykorzystaniem fotela masującego pozwala na zniwelowanie bólów pleców, wzmocnienie kręgosłupa, poprawę krążenia krwi, wspiera rehabilitację pourazową.

 

Zero Gravity

Naukowcy z NASA zdefiniowali pozycję zero gravity, jako najbardziej optymalną przy dużych przeciążeniach, ponieważ generuje ona najmniejsze obciążenie całego ciała, a w szczególności kręgosłupa.

Możliwość przyjęcia pozycji „zero-gravity” powoduje, że ciało rozluźnia się fizycznie i psychicznie, pozbywa się nadmiaru stresu, oddech staje się spokojny i wyrównany. Ciężar ciała zostaje rozproszony, zmniejszając tym samym nacisk na kręgosłup.
Możliwe są dwa ustawienia pozycji zero-gravity ( z mniejszym lub większym wychyleniem).

 

Muzyka

Fotel wyposażony jest w odtwarzacz dźwięku dolby surround stereo, usb oraz bluetotha.

 

Pad bezprzewodowy

Do obsługi fotela wykorzystano bezprzewodowy, dotykowy Pad, który jest  bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze.

 

Szybkie wybieranie

W lewym podłokietniku umieszczono zestaw szybkiego wybierania.

 

Programy automatyczne

Bardzo bogaty i zarazem różnorodny jest zestaw automatycznych programów masażu. Do wyboru mamy dwanaście programów, charakteryzujących się zmienną intensywnością oraz zakresem masażu.

1. Tajskie rozciąganie
2. Głębokie siatsu
3. Lekkie rozciąganie
4. Masaż królewski
5. Odprężający
6. Delikatna pielęgnacja
7. Ramię i szyja
8. Plecy i kręgosłup
9. Pas i biodra
10. Poranne przebudzenie
11. Odświeżająca drzemka
12. Słodkie sny

 

Techniki masażu manualnego

Fotel Floryda umożliwia stosowanie manualnych technik masażu, zbliżonych do masażu dłońmi masażysty. Możemy wybrać technikę ugniatania, opukiwania, ostukiwania, masaż siatsu, synchroniczny oraz 3D. Przy ustawieniu manualnym dopasowujemy partię ciała, która ma być masowana, szerokość masażu na plecach, prędkość oraz intensywność masażu 3D.

 

Ustawienie czasu masażu

Do wyboru mamy trzy możliwości czasu masażu. 10, 20 lub 30 minut. Po zakończonym masażu fotel może pozostać w pozycji rozłożonej lub wrócić do pozycji złożonej z jednoczesnym powrotem pod ścianę.

 

Specyfikacja techniczna

Nazwa urządzenia: Luksusowy, wielofunkcyjny fotel masujący
Model: Floryda
Napięcie: 220-240 V
Częstotliwość: 50/60Hz
Moc: 180W
Klasa bezpieczeństwa: Klasa I
Wymiary fotela:
Złożony 1700mm x 850 mm x 1250mm
Rozłożony 2050 mm x 850 mm x 830 mm
Wewnętrzne napięcie robocze: 24V
Waga: 169kg

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić produkt, skontaktuj się z nami już teraz!

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook