Fotel Floryda Cena: 45 000 zł
>

 

Czujesz, że Twoja kondycja nie jest najlepsza i coraz trudniej Ci wykonywać codzienne czynności? Otacza Cię stres przez cały dzień? Notorycznie walczysz z bólem kręgosłupa? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że potrzebujesz dobrego masażu.

Fotel do masażu FLORYDA to rozwiązanie dla Ciebie. To jeden z najlepszych modeli na rynku, który w krótkim czasie poprawi Twoją kondycję fizyczną, samopoczucie i w końcu będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. Sprawdź, na jak wiele możesz liczyć, posiadając to urządzenie.

 

Dwurdzeniowy mechanizm masujący, czyli... niezwykła precyzja i skuteczność masażu

 

Fotel masujący Floryda wyposażony jest w dwie niezależne głowice masujące. Jedna z nich pracuje w systemie 3D, a druga w systemie 2D. Elementy trójwymiarowego mechanizmu masującego przemieszczają się aż do 8 cm w kierunku włókien mięśniowych, co umożliwia dokładniejsze ich dotarcie do każdego miejsca na ciele. Można wybrać jeden z pięciu poziomów intensywności masażu, w zależności od indywidualnych preferencji.

 

 

Fotel do masażu o innowacyjnej konstrukcji, czyli... obszar masażu nigdy nie był tak duży

 

 

Rozciąganie od stóp do głów, czyli… joga i fotel do masażu w duecie

 

Fotel do masażu Floryda to pierwszy fotel  oferujący masaż, którego efekty podobne są do tych osiąganych w czasie ćwiczeń jogi. Dobrze znamy efekty, które przynosi joga masaż i rozciąganie. Świetnie uelastycznione mięśnie, to niezapomniane uczucie odświeżającego  rozciągania możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Fotel do masażu z opcją Yoga Streching zapewni Ci  takie efekty rano po przebudzeniu,  po południu po wyczerpującym dniu , albo wieczorem, gdy po prostu masz ochotę na cudowny relaks.

 Fotel masujący Floryda to jedyny fotel, w którym masaż może odbywać się w pozycji poziomej, z lekko uniesionym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa.

 

Niezwykła moc grafenu, czyli…  fotele do masażu z funkcją podgrzewania poszczególnych partii ciała

 

Jeśli zastanawiasz się, co wspólnego może mieć grafen i fotel do masażu, to tu uchylimy rąbka tajemnicy. Grafen to najmocniejszy, najcieńszy, najlepiej przewodzący  materiał, wykonany z w 100% z włókna węglowego. Jako przewodnik ciepła wygrywa konkurencję z innymi, znanymi materiałami, a wytwarzane przez niego promieniowanie uważa się za idealne źródło ciepła dla celów prozdrowotnych.  Fotel do masażu Floryda wyposażony jest w zaawansowany technologicznie termostat, w którym wykorzystano właśnie grafen. Terapia ciepłem poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie oraz wzmacnia efekty masażu.

 

Głęboki relaks i odprężenie, czyli... fotel do masażu i masaż poduszkami powietrznymi

 

Masaż poduszkami powietrznymi to naprawdę niesamowite wrażenia. Czy mieliście okazję, kiedyś go doświadczyć? Fotel masujący Floryda wyposażony jest w 38 poduszek powietrznych, które zlokalizowane są w okolicach: ramion, pleców, talii, kolan, nóg i stóp. Za pomocą pulsacyjnego stylu nadmuchowo-opróżniającego, naśladują one techniki masażu ludzkich rąk polegające na ostukiwaniu, ciągnięciu, ściskaniu i uciskaniu, tak aby zwiększyć dopływ krwi do mięśni, a to zapewni ich lepsze dotlenienie i odżywienie.

Siła poduszek może być ustawiona w skali od 1 do 5, co pozwala dostosować je do indywidualnego poziomu wrażliwości. Można także zrezygnować z takiego masażu.

 

Fotel masujący Floryda i pozycja ZERO-GRAVITY, czyli... ulga dla kręgosłupa i totalny relaks

 

Na ciało człowieka nieustannie działają siły grawitacji. Obojętnie w jakiej pozycji się znajdujemy – siedzącej czy stojącej – wszystkie elementy naszego ciała są tak jakby „ściskane”, a mięśnie zmuszone do dużego wysiłku. Młodzi ludzie tego jeszcze nie czują, ale wraz z wiekiem dolegliwości bólowe głównie w okolicach kręgosłupa pojawiają się coraz częściej. Tak to już jest, że im człowiek starszy tym więcej nieprawidłowości w funkcjonowaniu kręgosłupa, co spowodowane jest przebytymi lub przewlekłymi chorobami, uszkodzeniami kręgosłupa, albo po prostu upływającym czasem.

 

 

Z pomocą więc nadciąga fotel do masażu Floryda, który wyposażono w możliwość przyjęcia pozycji zero-gravity. Pozycja ta została zdefiniowana przez naukowców z NASA, którzy kiedyś poszukiwali optymalnego ułożenia ciała dla astronautów, szczególnie narażonych na ogromne przeciążenia w czasie startów i lądowań. Podstawową cechą tej pozycji jest uniesienie stóp powyżej poziomu serca. Z kolei kąt między korpusem a nogami powinien wynosić około 128 stopni z tolerancją +/-6 stopni.

Taka pozycja pozwala na maksymalne zmniejszenie nacisku na mięśnie i maksymalne odciążenie kręgosłupa. Wówczas zmniejszają się lub znikają całkowicie dolegliwości bólowe. Dzięki odciążeniu ciała poprawia się ogólna cyrkulacja płynów ustrojowych. Znacznie lepiej krąży krew i w końcu przestają dokuczać opuchnięte nogi.

Masaż w pozycji zero-gravity to doskonały sposób na rozładowanie stresu i cudowny odpoczynek. 30 minut spędzonych w pozycji zero-gravity na fotelu masującym Floryda uwalnia od zmęczenia i na długo pozostawia to wspaniałe uczucie totalnego relaksu. Masaż w pozycji zero-gravity polecany jest także tym, którzy uprawiają sport, bo znacząco przyspiesza regenerację powysiłkową.

 

Fotel do masażu nie tylko kręgosłupa, a więc także… masaż stóp jakiego wcześniej nie doświadczyłeś

 

Masaż stóp to zwykle duża przyjemność i prawdziwy relaks. Ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Nie każdy wie, że określone punkty na podeszwach stóp powiązane są z poszczególnymi narządami wewnętrznymi naszego ciała. Delikatne uciskanie i masaż tych punktów często wspomagają walkę i przynoszą ulgę w przypadku różnych dolegliwości.

Fotel do masażu Floryda wyposażony jest w fantastyczny masażer do stóp. Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami.

Rolki pod palcami stóp posiadają gęste wypustki, które dokładnie masują czubki palców, gdzie zlokalizowane są receptory nerwowe odpowiadające za rewitalizację organizmu. Masaż w tym obszarze szczególnie dobrze poprawia ukrwienie skóry, a ta po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i promienna.

Rolki zlokalizowane w okolicy śródstopia, pod łukiem stopy, mają na powierzchni sporo większych elementów masujących. Na stopach w tym rejonie zlokalizowane są receptory odpowiedzialne za pracę żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dwunastnicy. Masaż śródstopia poprawia pracę układu pokarmowego, zwiększa perystaltykę jelit oraz poprawia zdolność organizmu do wchłaniania witamin, mikroelementów zawartych w pożywieniu.

Masaż pięt wpływa przede wszystkim na zwiększenie produkcji hormonów odpowiedzialnych za sen, poprawia także pracę narządów płciowych. Poduszki powietrzne zlokalizowane po obu stronach stopy wywierają nacisk naprzemienny, imitują tarcie i ugniatanie, doskonale symulując masaż pod ciśnieniem. Intensywność masażu stóp można dostosować do własnych upodobań w skali 1 do 3.

 

Górny element masujący nogi może zostać przesunięty, a wówczas można przeprowadzić  masaż kolan. Odbywa się to dzięki zmianom ciśnienia powietrza w poduszkach masujących, którym towarzyszy przyjemne podgrzewanie. Górny element podnóżka, zmienia położenie w zakresie 7 cm góra-dół, wykonując jednocześnie uciskanie za pomocą poduszek powietrznych.

 

Specyfikacja techniczna

Nazwa urządzenia: Luksusowy, wielofunkcyjny fotel masujący
Model: Floryda
Napięcie: 220-240 V
Częstotliwość: 50/60Hz
Moc: 180W
Klasa bezpieczeństwa: Klasa I
Wymiary fotela:
Złożony 1700mm x 850 mm x 1250mm
Rozłożony 2050 mm x 850 mm x 830 mm
Wewnętrzne napięcie robocze: 24V
Waga: 169kg

 

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić produkt, skontaktuj się z nami już teraz!

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook

X-DREAM.pl