Fotel Lizbona Cena: 29 500 zł
< >

 

 

 

 

Fotele do masażu LIZBONA - nowy design - WIOSNA 2022

 

 

 

 

Fotel do masażu LIZBONA to 12 automatycznych programów

Fotel masujący LIZBONA posiada 12 wbudowanych, automatycznych programów masażu. Wśród nich są te o sporej intensywności, inne można zaliczyć do tych umiarkowanych, a jeszcze inne są wyjątkowo delikatne, wręcz kojące. Oto one:

Chair Yoga – masaż inspirowany masażem tajskim. Efekty podobne jak przy ćwiczeniach jogi. Stosowana jest tu technika ugniatania i rozciągania, by rozluźnić i uelastycznić zmęczone mięśnie.

Wake Up – podczas masażu, poprzez umiarkowane i silniejsze uciskanie ramion oraz dzięki specjalnej technice pobudzania organizmu, mięśnie stają się aktywne i gotowe do wysiłku przez cały dzień.

Relaxation – masaż rozluźnia mięśnie pleców, talii i bioder. Sprawia, że stają się elastyczne i „wypoczęte”.

CEO Comfort – to intensywny masaż skupiający się na łagodzeniu bólu i niwelowaniu napięcia w szyi i w ramionach. Masaż ten przynosi ogromną ulgę szczególnie tym, którzy spędzają długie godziny za biurkiem.

Queen Special – to masaż wykorzystujący łagodne techniki, by zapewnić relaks dla mięśni pleców i talii. Pomaga on kształtować sylwetkę i poprawia metabolizm.

Senior Priority – delikatny, rozluźniający masaż mięśni pleców, talii i bioder. Poprawia ich elastyczność i przynosi odprężenie.

Neck & Shoulder – masaż mający na celu łagodzenie bólu i niwelowanie  sztywności karku i ramion, wykorzystuje techniki masażu tkanek głębokich.

Back & Spine – program także oparty jest na technice masażu tkanek głębokich, ale skupia się na mięśniach usytuowanych wzdłuż kręgosłupa, górnej i dolnej części pleców oraz na odcinku lędźwiowym.

Waist & Hip ­– niezwykle udana kombinacja technik masażu tkanek głębokich zlokalizowanych w obrębie odcinka lędźwiowego, talii, ud i stawów biodrowych.

Morning Zap – masaż całego ciała wykorzystujący różne techniki. Świetnie pobudza i umożliwia utrzymywanie wyprostowanej, sprężystej sylwetki ciała.

Refreshing Nap – odświeżający masaż pobudzający do działania i kreatywności.

Sweet Dreams – to delikatny i uspokajający masaż, wykorzystujący różne techniki. Świetnie relaksuje i przygotowuje do spokojnego snu.

 

 Tworzywa zastosowane wewnątrz fotela

Wszystkie wykorzystane materiały są odporne na korozję, ścieranie i łatwo przepuszczają powietrze. Fotel może być przechowywany w temperaturze od -25oC do +70oC.

 

Fotel do masażu Lizbona potrzebuje niewiele miejsca

W chwili rozkładania fotela wysuwa on się do przodu o 28 cm, a więc aby ustawić go w najniższym położeniu, wystarczy, że będzie odsunięty od ściany tylko o 10 cm. Tradycyjne fotele do masażu muszą być odsunięte od ściany aż o 60 cm.

 

System masujący 3D

Elementy trójwymiarowego mechanizmu masującego rozciągają się aż do 8 cm, co umożliwia ich dotarcie do każdego miejsca ciała.

 

Idealny masaż kręgosłupa

Rolki przylegają do ciała na łukach S i poruszają się w górę i w dół. Skutecznie masują mięśnie, docierając dość głęboko, zapewniając komfortowy i jednocześnie bardzo efektywny masaż.

 

 

 

Masaż nóg

Element masujący nogi dostosowuje się automatycznie do długości nóg użytkownika.
Jego górna część może przemieszczać się w górę i w dół maksymalnie o 9 cm.
Dolna część może przemieszczać się w górę i w dół aż o 16 cm.

 

Masaż kolan

Górny element masujący nogi może zostać przesunięty w okolice kolan, a wówczas można przeprowadzić ich masaż, za pomocą zmian ciśnienia powietrza w poduszkach masujących i wyższej temperatury. W części masującej kolana i łydki zamontowano system masażu wibracyjnego.

 

Masaż stóp

Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami.

Rolki pod palcami stóp posiadają gęste wypustki, które dokładnie masują czubki palców, gdzie zlokalizowane są receptory nerwowe odpowiadające za rewitalizację organizmu. Masaż w tym rejonie palców szczególnie dobrze poprawia ukrwienie skóry, a ta po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i promienna.

Rolki zlokalizowane w okolicy śródstopia, pod łukiem stopy mają na powierzchni sporo większych elementów masujących. Na stopach w tym rejonie zlokalizowane są receptory odpowiedzialne za pracę żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dwunastnicy. Masaż śródstopia poprawia pracę układu pokarmowego, zwiększa perystaltykę jelit oraz poprawia zdolność organizmu do wchłaniania witamin, mikroelementów zawartych w pożywieniu.

Masaż pięt wpływa przede wszystkim na zwiększenie produkcji hormonów odpowiedzialnych za sen, poprawia także pracę narządów płciowych.
Poduszki powietrzne zlokalizowane po obu stronach stopy wywierają nacisk naprzemienny, imitują tarcie i ugniatanie, doskonale symulując masaż pod ciśnieniem.

W fotelu masującym elementy grzewcze zostały wykonane z grafenu i umieszczono je w okolicy pleców, talii i kolan. Wysokiej jakości czujniki ciepła zapewniają bezpieczeństwo i utrzymują temperaturę w przedziale 45-50oC.

Masaż z wykorzystaniem terapii ciepłem doskonale rozluźnia mięśnie, obniża napięcie i poprawia krążenie krwi.

Fotel wyposażony jest w odtwarzacz dźwięku dolby surround stereo, usb oraz bluetotha.

 

Uproszczony panel sterowania w podłokietniku

1. Dostosowanie mocy grzania – poziomy 1-3
2. Dostosowanie ciśnienia w poduszkach powietrznych – poziomy 1-5
3. Ustawianie czasu masażu – 10 min/20 min/30 min
4. Sterowanie oparciem – góra/dół
5. Włączanie i wyłączanie fotela/ przełącznik do programu AUTO. (Przyciśnięcie przycisku przełącza na program AUTO, o czym informuje także komunikat werbalny)

 

Obszar masażu

Masaż obejmuje aż 60% większą powierzchnię pleców, niż masaż w tradycyjnym fotelu.

Regularny masaż pomaga utrzymać kręgosłup w dobrej kondycji. Umożliwia jego czasowe odciążanie, dając mu możliwość autoregeneracji. Masaż z wykorzystaniem fotela masującego pozwala na zniwelowanie bólów pleców, wzmocnienie kręgosłupa, poprawę krążenia krwi, wspiera rehabilitację pourazową.

 

Zero Gravity

Możliwość przyjęcia pozycji „zero-gravity” ciało rozluźnia się fizycznie i psychicznie, pozbywa się nadmiaru stresu, oddech staje się spokojny i wyrównany. Ciężar ciała zostaje rozproszony, zmniejszając tym samym nacisk na kręgosłup.

Optymalna pozycja to ta, gdy nogi znajdują się nieco wyżej niż górna część ciała, a takie ustawienie fotela jest osiągalne.

 

Dane techniczne:

Fotel do masażu Lizbona
Napięcie znamionowe: 220-240V
Częstotliwość znamionowa: 50-60Hz
Zużycie energii: 180 W
Wymiary fotela:
Złożony 1650mm x 870 mm x 1250mm
Rozłożony 1950 mm x 870 mm x 817 mm
Wewnętrzne napięcie robocze: 24V

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić produkt, skontaktuj się z nami już teraz!

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook

X-DREAM.pl