Fotel Sydney Cena: 21 500 zł zł
< >

 

 

 

 

Fotel masujący SYDNEY i miejsce dla niego

Podczas rozkładania fotela, całe siedzisko przesuwa się nieco do przodu.  Jednocześnie konstrukcja siedziska i oparcia zajmuje mało miejsca, a zapewnia maksymalny relaks. Funkcja ta pozwala umieścić oparcie fotela w odległości tylko 10 cm od ściany.

Czterogłowicowy mechanizm masujący

Innowacyjny czterogłowicowy mechanizm oraz prowadnica w kształcie litery L zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, gwarantując użytkownikowi najwyższy komfort masażu.

 

Masaż 3D

Rozwiązanie, w którym najnowszy czterogłowicowy mechanizm masujący może wysuwać się ( w 5-stopniowej skali) maksymalnie 8 cm w głąb włókien mięśniowych, zwiększając komfortu masażu pleców.

 

Automatycznie rozkładany podnóżek

Podnóżek wysuwa się automatycznie zwiększając swoją długość o max 19 cm, spełniając różne oczekiwania w tym zakresie, szczególnie dla osób bardzo wysokich.

 

Najnowsza konstrukcja elementu masującego łydki, umożliwia również masaż kolan, 

za pomocą poduszek powietrznych. Wybierając funkcję podgrzewania, kolana zostaną podgrzane.

 

Masaż poduszkami powietrznymi

Masaż obejmuje ramiona, przedramię, dłonie, łydki, kolana i stopy. Intensywność masażu poduszkami możliwa jest w skali od 1-5, lub ich całkowite wyłączenie. Możemy uaktywnić masaż ramion i dłoni, łydek z kolanami i stóp albo wybrać masaż całościowy.Za pomocą pulsacyjnego stylu nadmuchowo-opróżniającego,naśladują one techniki masażu ludzkich rąk polegające na ostukiwaniu, ciągnięciu, ściskaniu i uciskaniu, tak aby zwiększyć dopływ krwi do mięśni, a to zapewni ich lepsze dotlenienie i odżywienie.

 

Masaż stóp rolkami

Masaż stóp to zwykle duża przyjemność i prawdziwy relaks. Ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Nie każdy wie, że określone punkty na podeszwach stóp powiązane są z poszczególnymi narządami wewnętrznymi naszego ciała. Delikatne uciskanie i masaż tych punktów często wspomagają walkę i przynoszą ulgę w przypadku różnych dolegliwości. Fotel do masażu Sydney wyposażony jest w fantastyczny masażer do stóp. Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami. Rolki pod palcami stóp posiadają gęste wypustki, które dokładnie masują czubki palców, gdzie zlokalizowane są receptory nerwowe odpowiadające za rewitalizację organizmu. Masaż w tym obszarze szczególnie dobrze poprawia ukrwienie skóry, a ta po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i promienna. Rolki zlokalizowane w okolicy śródstopia, pod łukiem stopy, mają na powierzchni sporo większych elementów masujących. Na stopach w tym rejonie zlokalizowane są receptory odpowiedzialne za pracę żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dwunastnicy. Masaż śródstopia poprawia pracę układu pokarmowego, zwiększa perystaltykę jelit oraz poprawia zdolność organizmu do wchłaniania witamin, mikroelementów zawartych w pożywieniu.Masaż pięt wpływa przede wszystkim na zwiększenie produkcji hormonów odpowiedzialnych za sen, poprawia także pracę narządów płciowych. Poduszki powietrzne zlokalizowane po obu stronach stopy wywierają nacisk naprzemienny, imitują tarcie i ugniatanie, doskonale symulując masaż pod ciśnieniem. Intensywność masażu stóp można dostosować do własnych upodobań w skali 1 do 3.Dodatkowe wypustki powietrzne aktywują ścięgno Achillesa, a kolejne na łydkach stymulują lepszy przepływ krwi od stóp w kierunku serca.

 

W fotelu masującym wykorzystano techniki masażu ręcznego

Rolki przypominające swoją budową kształt ludzkich dłoni zapewniają różne techniki masażu: pocieranie, ugniatanie, ostukiwanie, opukiwanie, shiatsu i masaż synchronizowany.

W ustawieniach manualnych mamy możliwość wyboru; intensywności masażu w skali 1-6, trzech szerokości masażu na plecach oraz wybór zakresu masażu. Może to być masaż całościowy, częściowy lub punktowy.

 

Pilot prosty w obsłudze

Bardzo łatwy w obsłudze dotykowy pilot sterujący, zapewnia szybki dostęp do każdej funkcji urządzenia. Dodatkowo, oddzielne przyciski szybkiego wyboru, w uproszczony sposób pozwalają wykorzystywać szerokie możliwości fotela.

 

 

Automatyczne programy masażu

Fotel do masażu SYDNEY to 3 ciekawe tryby działania, 12 automatycznych programów masażu oraz możliwość masaży definiowanych manualnie.

3 TRYBY MASAŻU dostępne z panelu sterującego umieszczonego w podlokietniku

Tryb kawowy  - Lekko odchyla się oparcie, podnóżek podnosi się do pozycji relaksacyjnej, aby złagodzić napięcie w kolanach.

Tryb gry - Oparcie odchyla się do pozycji ułatwiającej grę na urządzeniach mobilnych. W tym trybie w każdym rodzaju masażu zredukowana jest moc opukiwania górnej części ciała, by uniknąć poruszania w czasie gry.

Tryb drzemki  - Pozycja w pełni półleżąca z delikatnym masażem podczas drzemki.

 

12 AUTOMATYCZNYCH PROGRAMÓW MASAŻU

Sekcja USER

Man's Massage - Masaż męski - indywidualny masaż stworzony z myślą o mężczyznach. Wykorzystuje techniki masażu szczególnie poledane panom, by zreaksować i odświeżyć ciało i umysł.

Dream Slimming - Wymarzone odchuchanie - program dedykowany kobietom. Zapewnia relaks dostosowany do indywidualnych potrzeb, tak jak czyni to profesjonalna masażystka, tyle że taki efekt można osiągnąć w zaciszu własnego domu.

Seniors Joy - Seniorskie Zadowolenie - masaż przeznaczony dla osób wrażliwych oraz dla seniorów, który wykorzystuje delikatnie i powolne techniki masażu, co pozwala na oczyszczenie meridian (uznawanych w medycynie chińskiej za kanały przepływu energii w ciele człowieka).

Sekcja FOCUS

Neck & Shoulder - Szyja i ramię - program przeznaczony dla osób zajmujących się domem, dla pracowników biurowych i wszystkich tych, którzy borykają się z bólem szyi lub zbyt dużym napięciem mięśni karku. Masaż ten poprawia jakość snu, łagodzi zawroty i uwalnia od bólów głowy.

Back & Spine - Plecy i kręgosłup - ten program masażu doskonale rozpoznaje indywidualną linię ciała i prezycyjnie dobiera i stosuje kombinację technik masażu, począwszy od rolowania, poprzez ugniatanie i dociskanie, tak by skutecznie uregulować przepływy energii i funkcjonowanie meridian i całego organizmu.

Waist & Buttock - Talia i pośladki - to świetny program dla osób, które spędzają wiele czasu w pozycji siedzącej, a więc dla tych, którzy pracuja przy biurkach lub dużo czasu spędzają w podróży. To dość silny masaż, ale skutecznie rozluźnia mięśnie i regeneruje organizm.

Sekcja CLASSIC

Intense Massage - Masaż intensywny - znakomicie koi, uspokaja i regeneruje mięśnie. Polecany szczególnie sportowcom, jako regeneracja powysiłkowa.

Moderate Massage - Masaż umiarkowany - masaż rozciągający całego ciała, skupiający się na nogach, pośladkach, szyi i ramionach. Pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i przyspiesza ich regenerację.

Mild Massage - Masaż łagodny - skierowany jest głównie na szyję, ramiona, odcinek lędźwiowy kręgosłupa, nogi, kolana i stopy. Zapewnia kojący relaks dzięki masażowi odwzorowującemu takie techniki, jak: ugniatanie, rozcieranie i ostukiwanie.

Sekcja FEATURE

Fascia Master - Masaż powięziowy - delikatny masaż całego ciała, wznoszący się i opadający, z rytmiczną zmianą ruchów. Doskonale rozluźnia całe grupy mięśni głębokich.

Full Extension - Masaż rozszerzony - przeznaczony dla osób borykających się z dolegliwościami bólowymi mięśni, spowodowanymi ich przeciążeniem. Niweluje sztywność ciała i poprawia jego elastyczność.

Sedentary Stretch - masaż dedykowany osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Świetnie poprawia krążenie krwi, łagodzi bóle pleców i talii, poprawia jakość snu i uwalnia organizm od zmęczenia.

 

Fotel masujący Zero Gravity 

 Masaż w pozycji Zero Gravity umożliwia najbardziej optymalne rozluźnienie ciała, podnosząc jednocześnie komfort masażu. Do wyboru są dwie możliwości uzyskania pozycji Zero Gravity - z mniejszym lub większym wychyleniem oparcia, przy zachowaniu uwarunkowań tej pozycji. Pozycja nie do uzyskania, przy korzystaniu z masażu u masażysty Na ciało człowieka nieustannie działają siły grawitacji. Obojętnie w jakiej pozycji się znajdujemy – siedzącej czy stojącej – wszystkie elementy naszego ciała są tak jakby „ściskane”, a mięśnie zmuszone do dużego wysiłku. Młodzi ludzie tego jeszcze nie czują, ale wraz z wiekiem dolegliwości bólowe - głównie w okolicach kręgosłupa - pojawiają się coraz częściej. Tak to już jest, że im człowiek starszy, tym więcej nieprawidłowości w funkcjonowaniu kręgosłupa, co spowodowane jest przebytymi lub przewlekłymi chorobami, uszkodzeniami kręgosłupa, albo po prostu upływającym czasem.

Z pomocą więc nadciąga fotel do masażu Sydney, który wyposażono w możliwość przyjęcia pozycji zero-gravity. Pozycja ta została zdefiniowana przez naukowców z NASA, którzy kiedyś poszukiwali optymalnego ułożenia ciała dla astronautów, szczególnie narażonych na ogromne przeciążenia w czasie startów i lądowań. Podstawową cechą tej pozycji jest uniesienie stóp powyżej poziomu serca. Z kolei kąt między korpusem a nogami powinien wynosić około 128 stopni z tolerancją +/-6 stopni.

Pozycja zero-gravity pozwala na maksymalne zmniejszenie nacisku na mięśnie i maksymalne odciążenie kręgosłupa. Wówczas zmniejszają się lub znikają całkowicie dolegliwości bólowe. Dzięki odciążeniu ciała poprawia się ogólna cyrkulacja płynów ustrojowych. Znacznie lepiej krąży krew i w końcu przestają dokuczać opuchnięte nogi.

Masaż w pozycji zero-gravity to doskonały sposób na rozładowanie stresu i cudowny odpoczynek. 30 minut spędzonych w pozycji zero-gravity na fotelu masującym Sydney uwalnia od zmęczenia i na długo pozostawia to wspaniałe uczucie totalnego relaksu. Masaż w pozycji zero-gravity polecany jest także tym, którzy uprawiają sport, bo znacząco przyspiesza regenerację powysiłkową.

 

Najnowsza konstrukcja elementu masującego łydki i kolana

Innowacyjny system masażu łydek i kolan za pomocą poduszek powietrznych. Wybierając funkcję podgrzewania okolic kolan, efekty masażu są jeszcze bardziej wyraźne.

 

Masaż poduszkami powietrznymi

Masaż obejmuje ramiona, przedramię, dłonie, łydki, kolana i stopy. Intensywność masażu poduszkami możliwa jest w skali od 1-5. Istnieje też możliwość wyłączenia tej opcji. Możemy uaktywnić masaż ramion i dłoni, łydek z kolanami i stóp albo wybrać masaż całościowy. Za pomocą pulsacyjnego stylu nadmuchowo-opróżniającego, poduszki powietrzne doskonale odwzorowują techniki masażu ludzkich rąk polegające na: ostukiwaniu, ciągnięciu, ściskaniu i uciskaniu, tak aby zwiększyć dopływ krwi do mięśni, co zapewnia ich lepsze dotlenienie i odżywienie.

Komfort masażu

Niezależna regulacja pochylenia oparcia, niezależne ustawienie wysokości podnóżka oraz możliwość wydłużenia podnóżka do 19cm. Bardzo wysoki komfort masażu dla osób niskich jak i wysokich. Niewiele foteli dostępnych na rynku daje taki komfort.

 

Wymiary fotela Sydney

 

Specyfikacja techniczna

Model: Sydney
Napięcie: 220-240 V
Częstotliwość: 50/60Hz
Moc: 160W

 

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić produkt, skontaktuj się z nami już teraz!

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook

X-DREAM.pl