Fotele do masażu zostały tak zaprojektowane, by każdemu zapewniać totalny relaks, a masaże w fotelu są z pewnością tym, na co czeka się przez cały, męczący dzień. To prawda, że taki fotel musi mieć swoje miejsce, ale… niemal w każdym mieszkaniu można bez problemu znaleźć wystarczającą powierzchnię nawet na duże urządzenie masujące. Sprawdź, gdzie możesz postawić swój własny fotel do masażu!

 

Fotele do masażu to zdecydowanie zakup, który warto rozważyć jak najszybciej. Przynoszą fantastyczny relaks, pozwalają pozbyć się napięć i stresów, a do tego uwalniają od zmęczenia i bólu. Jeśli choć raz miałeś okazję skorzystać z takiego masażu i myślisz o zakupie, to z pewnością musisz znaleźć odpowiednie miejsce w swoim domu lub mieszkaniu dla takiego fotela. Nie ma jednak powodów do obaw, bo obojętnie czy jest to duże, czy małe mieszkanie, zawsze znajdzie się miejsce, gdzie można ustawić fotel i będzie on idealnie wpisywać się w wystrój całego wnętrza. Oto kilka pomysłów, które mogą pomóc ci podjąć zakupową decyzję.

 

Dlaczego fotel do masażu to sprzęt, na który zasługujesz?

Nie ma się co oszukiwać. Fotel to masażu to poważny wydatek, więc już na samą myśl o tym, w Twojej głowie mogą pojawić się „wyrzuty sumienia”. Jednak korzystanie z foteli masujących ma tak wiele zalet, że w krótkim czasie użytkownicy przekonują się, że to dobrze wydane pieniądze. Dziś można wybierać wśród modeli standardowych o zdecydowanie umiarkowanych cenach, ale także można się pokusić o fotele luksusowe, których ceny są nieco wyższe. Jedne i drugie fotele  kryją w sobie najnowsze zdobycze techniki, wykonywane są ze znakomitych materiałów, a ich kształty i kolory budzą prawdziwy zachwyt. Ich style i rozmiary pozwalają na znalezienie właściwego fotela do wystroju każdego wnętrza.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się fotele do masażu, kryjące w sobie wiele ciekawych funkcji i to zarówno tych dotyczących samego masażu, takich jak: możliwość masażu w pozycji zero-gravity, jak i takich udogodnień, jak specjalne uchwyty do smartfonów czy tabletów, pozwalające chociażby na śledzenie mediów społecznościowych w czasie masażu. Klienci cenią sobie także wszelkie systemy synchronizujące muzykę z mechanizmami masażu, możliwość wzmacniania efektów masażu dzięki terapii ciepłem, czy też możliwość masażu poduszkami powietrznymi.

 

Fotel do masażu – jak znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w mieszkaniu?

 

Salon…

…to prawdopodobnie pierwsze rozwiązanie, o którym pomyślisz. To z pewnością dobry pomysł, jeśli chcesz się relaksować, oglądając jednocześnie ulubiony program na wielkim ekranie swojego telewizora. W pokojach dziennych spędzamy najwięcej czasu wśród bliskich i przyjaciół. Jeśli ktoś sporo czasu przebywa w sypialni z uwagi na duże zmęczenie, bóle kręgosłupa czy mięśni, to posiadając fotel do masażu ustawiony w salonie, zacznie więcej czasu spędzać z rodziną. Fotel masujący w salonie pozwoli też korzystać z niego rodzinie i przyjaciołom, którzy będą Cię odwiedzać. Jeśli więc z wizytą wpadnie babcia czy dziadek, będziesz mógł zaproponować im cudowny masaż.

Fotel możesz dobrać kolorystycznie do wystroju salonu. Możesz wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadać samemu stylowi wnętrza. Urządzenie masujące warto potraktować jako jeden z elementów kompletu wypoczynkowego, a więc ustawiać je tuż przy sofach, narożnikach i fotelach wypoczynkowych, tak by osoba korzystająca z masażu mogła jednocześnie uczestniczyć w rozmowach lub oglądać telewizję wraz z bliskimi.

 

Sypialnia…

…to prawdopodobnie drugie miejsce, o którym pomyślisz, bo w końcu tu odpoczywasz i śpisz każdego dnia.  Umieszczenie fotela do masażu w sypialni będzie odpowiadać osobom, które do wypoczynku potrzebują ciszy i spokoju. Być może w czasie masażu odpowiada im przyciemnione światło lub zasunięte rolety. Jeśli więc w czasie masażu lubisz oddawać się medytacji lub po prostu lubisz zagłębić się w zakamarkach swojej wyobraźni, to sypialnia wydaje się idealnym miejsce dla sprzętu masującego.

 

Pokój do pracy (gabinet)…

…to także doskonałe miejsce dla nowego mebla. Jeśli spędzasz długie godziny przy domowym biurku... piszesz, czytasz, uczysz się lub w jakikolwiek inny sposób pracujesz, to fotel do masażu w Twoim gabinecie to wprost idealny pomysł. Masaż w fotelu przyniesie ulgę plecom, poprawi krążenie krwi i pomoże pozbyć się ogólnej sztywności ciała, która dopada każdego, kto przebywa długo w pozycji siedzącej. Mało tego… Masaż pozwali także odpocząć Twojemu umysłowi, a dzięki temu będzie Ci łatwiej skoncentrować się na zadaniach, które masz do wykonania. Znacznie szybciej będziesz przyswajać wiedzę, a wiec efektywność Twojej pracy będzie naprawdę imponująca.

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook