Nazywam się Darek Kuszkowski i od 15 lat prowadzę rodzinną firmę Darex. Kiedyś nie przypuszczałem nawet, że moje życie zawodowe potoczy się tak, jak wielu może tylko marzyć.  Moją pasją zawsze był i jest zdrowy tryb życia, a więc związana z nim  aktywność fizyczna, powysiłkowa regeneracja ciała i ducha oraz wszystko to, co pomaga zachować dobry stan zdrowia i świetną kondycje. Gdy odkryłem cudowną moc masażu, a na mojej drodze stanęły fotele do masażu,  wiedziałem, że to pasja, która zdominuje także moje życie zawodowe.

 

Urządzenia do masażu każdy z nas powinien mieć w zasięgu swojej ręki, a więc od piętnastu lat nasza firma oferuje je klientom, którzy – tak jak i my – rozumieją konieczność dbania od własne zdrowie, o dobrą kondycję zarówno ciała, jak i ducha. Klientom proponujemy sprzęt, który jest niezawodny i bezpieczny w użytkowaniu.

Nasza firma ma w swojej ofercie fotele do masażu, które dziś stały się urządzeniami prezentującymi najnowsze rozwiązania techniczne. Posiadają funkcje, o których 15 lat temu nie można było nawet marzyć.

Fotele masujące – producent
Prezentowane fotele masujące i akcesoria do masażu produkowane są w Chinach, w renomowanych fabrykach, których jesteśmy jedynym partnerem w Polsce. Co roku uczestniczymy w szkoleniach producenckich organizowanych dla przedstawicieli z całego świata, a to pozwala nam zapewniać naszym klientom opiekę gwarancyjną i posprzedażną na najwyższym poziomie.

Fotele do masażu – gdzie kupić?
Wzorcownia naszej firmy mieści się w Warszawie, przy ul. Przydrożnej 38A, gdzie można oglądać fotele po wcześniejszym umówieniu wizyty. Urządzenia prezentujemy też na licznych targach i kongresach krajowych. O wszystkich imprezach informujemy na naszej stronie na Facebooku.

 

Darex - Fotele do masażu, platformy wibracyjne

 

DAREX Dariusz Kuszkowski
Przydrożna 38 A 03-253 Warszawa


Telefon +48 508 196 304
Telefon +48 519 052 146


Mail kontakt@foteledomasazu24.pl

 

Polityka prywatności

Facebook